KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

AGNIESZKA CZECH Sprawdź ofertę

Bądź na bieżąco

Blog

FACEBOOK

Obserwuj

Skontaktuj się

Kontakt

radca prawny Agnieszka Czech

Świadczę usługi prawne dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów, oparte na zasadach partnerstwa, wzajemnego szacunku i zaufania.

Studia prawnicze z oceną bardzo dobrą ukończyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w 2012 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała odbywając aplikację radcowską w jednej z największych kancelarii prawnych na Pomorzu. Współpraca z wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami pomogła jej ugruntować wiedzę prawniczą i złożyć z wynikiem pozytywnym egzamin radcowski. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego. W 2016 roku wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku.

Specjalizuje się w prawie umów. Jest zwolennikiem polubownego rozstrzygania sporów, ale nie obca jest jej sala sądowa. Przygotowuje rozprawę doktorską z zakresu prawa samorządowego. Współpracuje z organizacjami samorządowymi. Angażuje się w świadczenie pomocy prawnej pro bono oraz prowadzenie edukacji prawnej wśród dzieci i młodzieży.

Obsługa prawna dla firm i organizacji

Kancelaria oferuje stałą bądź doraźną obsługę prawną podmiotów gospodarczych – zarówno jednoosobowych przedsiębiorców, spółek osobowych, jak i spółek prawa handlowego. Oprócz obsługi prawnej dla firm Kancelaria świadczy pomoc prawną dla organizacji pozarządowych, w tym stowarzyszeń i fundacji. W ramach stałej obsługi prawnej Kancelaria zapewnia indywidualne dobranie zakresu świadczonych usług dostosowując go do oczekiwań i potrzeb zgłaszanych przez Klientów.

Reprezentacja przed sądami i urzędami

Kancelaria świadczy pomoc prawną polegającą na zastępstwie procesowym i pozasądowym. Zastępstwo procesowe poza reprezentacją w sądzie i uczestnictwem w czynnościach obejmuje sporządzanie wszelkich pism w toku postępowania, tj. pozwy, wnioski, zawiadomienia do organów ścigania, skargi, zażalenia, apelacje, kasacje, itp. W ramach danego zlecenia Kancelaria zapewnia bieżące doradztwo prawne. Zastępstwo pozasądowe polega na reprezentacji Klienta przed organami administracji publicznej i instytucjami. W ramach danego zlecenia Kancelaria zapewnia bieżące doradztwo prawne.

Opinie i porady prawne

Radca prawny Agnieszka Czech świadczy również pomoc prawną osobom fizycznym podczas bezpośrednich konsultacji w Kancelarii. Polega ona przede wszystkim na udzielaniu porad prawnych oraz sporządzaniu pisemnych opinii prawnych. Analiza stanu faktycznego sprawy oraz przedłożonych dokumentów pozwala na wyjaśnienie obecnej sytuacji prawnej Klienta i znalezienie najlepszego rozwiązania.

LOGO Magazyn Kreatywnego Logopedy

W ubiegłym roku zostałam zaproszona do współpracy z LOGO Magazynem Kreatywnego Logopedy. To specjalistycznie czasopismo ma pomagać logopedom w ich codziennej pracy. Cieszę się, że na jego łamach znalazło się miejsce dla radcy prawnego. Zachęcam do zapoznania się z moim artykułem na temat możliwości dofinansowania do zakupu aparatu słuchowego.

Przeczytaj

Europejski Dzień Prawnika

10 grudnia obchodzimy Europejski Dzień Prawnika. Świętowanie w roku 2016 upłynęło pod hasłem „Access your lawyer to access your rights” – „Dostęp do prawnika to dostęp do Twoich praw”. Z tej okazji, dzień wcześniej w całej Polsce radcowie prawni i adwokaci stanęli przy tablicy i poprowadzili zajęcia lekcyjne dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Przeczytaj

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Czech

Centrum Biznesu Szwarc
ul. Rycerska 5/3
83-200 Starogard Gdański

Formularz kontaktowy

15 + 9 =

Kontakt

Telefon
+48 535 305 227

Telefon / Fax
58 532 29 20

E-mail
[email protected]

NIP 592 21 35 774 REGON 366051784

Numer rachunku bankowego
54 1160 2202 0000 0003 1627 8323
Millennium Bank S.A.

Adres

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Czech
Centrum Biznesu Szwarc
ul. Rycerska 5/3
83-200 Starogard Gdański

Godziny przyjęć

Poniedziałek 10.00 - 17.00
Wtorek 10.00 - 17.00
Środa 10.00 - 17.00
Czwartek 10.00 - 17.00
Piątek 10.00 - 17.00

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania.

projekt & realizacja kamrowsky.pl